Brikett

Tasuta transport Tallinnas ja lähiümbruses

Brikett koju kätte aastaringselt!

Soovite tellide briketi koju või suvilasse?

Meie käest saate tellida alusega hoovi või osta pakiga laost kohapealt. Meie brikett on alati kvaliteetne ning parima hinnaga. Leidke endale sobiv brikett meie valikust.

Korduma kippuvad küsimused.

Brikett sobib kütmiseks nii kaminas, ahjus, kui ka pliidi all. Põhimõtteliselt sobib pressitud saepurust toodetud brikett kõikidesse küttekolletesse, kuhu tavaline küttepuu ka sobib.

Pelleti asemel saab briketti kasutada vaid konkreetselt kombineeritud küttekateldes. Tavalistesse pelletiga küttekolletesse puitbrikett ei sobi.

Puitbrikett on pressitud saepurust kandiline või ümmargune klots. Puitbriketi põlemisaeg on pikem, kui küttepuul ning süütamine on ka natuke raskem kui küttepuul.

Samas tuha jääk on briketil väiksem, kui küttepuul. Paljud kliendid kasutavad koos nii küttepuud, kui ka briketti. Alustavad küttepuuga ning kui tuli on üleval, siis lisavad briketi. Brikett põleb kaua, madala leegiga kuid annab palju kuumust.

Meie laos on olemas ainult kandilised briketi klotsid. Brikett on pakendatud kandilisse, tugevasse kilepakendisse, seega on neid mugav üksteise otsa ladustada.

Briketti saab osta ka alusega. Tellides meie transpordi on miinimum tellimus 1 alus.

Turbabriketti on ammusest ajast kasutatud koos puiduga. Turbabrikett põleb vaiksel tulel väga kaua ja annab kaua kuumust. Turbabriketti on raske süüdata, seega lisatakse seda tavaliselt juba põlevale küttepuule. Turbabriketi tuhajääk on suurem, seega on kindlasti oluline enne siibri sulgemist jälgida, et põlemisprotsess on tuha sees lõppenud.

Tasuta transport Tallinnas ja lähiümbruses